POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 240024

Rowerem przez Szklarską Porębę

Wiosenna, słoneczna pogoda to idealny okres aby wsiąść na rower, spalić zalegający po zimie, niepotrzebny tłuszczyk oraz poprawić swoją kondycję fizyczną. Jeśli chcemy wybrać się gdzieś dalej, idealną propozycją jest na pewno Szklarska Poręba W tym górskim miasteczku, położonym u stóp Karkonoszy znajdziemy bowiem liczne trasy, wijące się wokół lasów i pól – miejsc do jeżdżenia jest wiele, zarówno dla zwyczajnych amatorów i sympatyków roweru jak i dla profesjonalistów uprawiających bardziej ekstremalne formy jazdy.
mapa Szklarska Poręba pokaże nam wszystkie z najczęściej uczęszczanych i najciekawszych szlaków, oczywiście możemy poruszać się własnymi ścieżkami, jednak utrzymywanie się ściśle wyznaczonej trasy jest o wiele bezpieczniejsze i zagwarantuje nam, że się nie zgubimy.
Po wielogodzinnej i z pewnością męczącej jeździe warto znaleźć miejsce, gdzie chociaż przez chwilę można odpocząć, odsapnąć, a przede wszystkim porządnie się wyspać i najeść do syta. Na szczęście noclegi w Szklarskiej Porębie dają możliwość wyboru z pośród szerokiej gamy kwater o zróżnicowanym standardzie i konkurencyjnych cenach, każdy znajdzie więc coś co w pełni go zadowoli.
W momencie kiedy nie gnamy na rowerze przed siebie, warto bliżej poznać całe miasto i kryjące się w nim Atrakcje Szklarska Poręba posiada bowiem wiele do zaoferowania przyjeżdżającym tutaj rok rocznie turystom.